Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CARMEUSE cauta pentru locatia sa din Chiscadaga/Deva un Mecanic. Responsabilitati: Asigura mentenanta mecanica pentru echipamente si utilaje; Participa la intretinerea echipamentelor mecanice din cadrul punctului de lucru; Efectueaza lucrari de revizii si reparatii; Efectueaza inspectii periodice ale echipamentelor mecanice. Oferta: Angajatii dispun de un mediu de lucru favorabil si o atentie speciala; Salariu motivant in acord cu oferta pietei plus avantaje suplimentare; Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala.

Cerinte

Studii medii (liceu sau scoala profesionala) cu calificare lacatus mecanic, mecanic utilaje, electromecanic sau sudor; Minim 3 ani experienta in domeniu; Cunostinte de mecanica, mecanisme; Cunostinte de sudura si experienta practica in domeniu; Cunostinte elementare desen tehnic; Aptitudini suplimentare-avantaj: -Manipulare motostivuitor -Manipulare incarcator frontal Organizat, spirit de echipa; Disponibilitate pentru programul in schimburi.