Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIERE: Selectam URGENT MECANIC AUTO cu experienta pentru GERMANIA - Frankfurt, care sa se ocupe de reparatie/intretinere parc auto dar si de livrari pachete cand nu este de lucru pe partea de reparatii. Candidatul selectat trebuie: - sa respecte contractul de munca; - sa respecte colegii de munca si superiorii; - sa nu aiba incidente rutiere grave SE OFERA: - contract legal pe minim 12 luni; - castigul NET: 1400 Euro pe luna; Conditii de cazare: - cazarea se face temporar sau permanent (in functie de dorinta angajatului) intr-un Hostel (2-4 persoane in camera); - costul cazarii in hostel: 200-350 Euro/luna (in functie de numarul persoanelor din camera) se plateste de catre angajat, angajatul trebuie sa plateasca la sosire 200 Euro; - sprijin gratuit din partea angajatorului pentru cazarea la hostel; - plecare URGENTA.

Cerinte

CERINTE: - detinerea permisului de conducere categoria B + experienta in condus; - experienta ca mecanic auto; - cunoasterea unei limbi straine nu este obligatorie; - se prefera cunoasterea uneia din urmatoarele limbi: maghiara, engleza, germana; - persoana selectata trebuie sa aiba o atitudine buna, o personalitate placuta, sa fie muncitoare, sa fie un bun executant si sa fie intr-o forma fizica buna; - se cere seriozitate. COSTUL PROGRAMULUI: - 500 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar; - 806 Euro - Comision de mediere (se achita la semnarea contractului de mediere); - Biletul de avion.