Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam in numele clientului nostru din zona Essex, UK, MECANICI AUTO AUTOUTILITARE ,TIRURI,DUBE SI CAMIOANE. Cele mai cunoscute marci sunt : Scania, Mercedes, Volvo. Firma asigura contracte de lunga durata, seriozitate, salarii atractive si cazare partial subventionata. Programul de lucru este de la 8:30 la 5, de luni pana vineri, ocazional si prin rotatie se lucreaza si sambata.

Cerinte

Experienta ca mecanic auto cel putin 5 ani in reparatii si service tiruri, dube, camioane, de preferinta marcile mentionate mai sus. Cunostinte bune de limba engleza, atat scris cat si vorbit. Fara antecedente penale. Flexibilitate in campul muncii, sociabilitate. Va rugam sa aplicati doar daca indepliniti conditiile de mai sus. CV urile trebuie sa fie redactate in limba engleza. Va rugam sa specificati in cadrul cv ului disponibilitatea dumneavoastra de a incepe serviciul aici si , daca aveti loc de munca actual, preavizul pe care trebuie sa il dati.