Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Circ din Irlanda recruteaza mecanic auto cu experienta in reparatii camioane si dube. Durata contractului de munca este aceeasi cu durata sezonului de spectacole: februarie-noiembrie 2013. Atributii: mecanicul va repara mijloacele de transport din dotarea circului.Va putea fi solicitat pentru alte activitati precum: montare/demontare circ, activitati de curatenie, ajutor dat artistilor, etc. Salariul va fi platit saptamanal, in cuantum de 250 euro.Se asigura cazare in rulote de circ, nu se asigura hrana gratuita. Programul de lucru depinde de modul cum sunt planificate spectacole(intre 9-12 ore zilnic) Se lucreaza 6 zile/saptamana, o zi este libera.Acest program poate fi modificat de angajator in functie de cerintele programului de spectacole.

Cerinte

Cerinte pentru candidati: -experienta efectiva de mecanic auto pentru camioane si dube -rezistenta la program prelungit si munca in conditii de stress -adaptabilitate la specificul mediului de munca -cunostinte de limba engleza - rezistenta la efort fizic prelungit -comportament civilizat