Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam pentru o firma din orasul Vallauris, sudul Frantei un mecanic auto cu experienta pentru a lucra intr-un atelier auto la repararea autovehiculelor. Atributii: - verificarea starii tehnice a autovehiculelor intrate in atelierul auto; - stabilirea necesarului de piese de schimb si emiterea comenzilor necesare catre seful direct; - respectarea normelor de protectie a muncii si PSI; - realizarea corecta si la timp a reparatiilor autovehiculelor; - efectuarea altor sarcini solicitate de seful direct sau precizate in fisa postului, conform specificului locului. Oferta: - salariu net lunar 1000 euro, incluzand sporurile; - asigurata cazarea si masa de pranz; - transportul asigurat.

Cerinte

- calificare de mecanic auto si experienta in repararea autovehiculelor; - capacitatea de a lucra individual si in echipa; - fara problrme privind consumul de alcool; - preferabila, dar nu obligatorie cunoasterea limbii franceze sau portugheze; - disponibilitate pe termen lung.