Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Mecanic industrial (m / f) Germania Locatia: Germania Cerințele noastre: - Ucenicia în sectorul metalelor incheiata - cunostinte de sudura MMA, MAG (avantaj) - Cunostinte de lectură desene tehnice - Bune cunostinte in domeniul tehnic - Permis de conducere si masina - certificare sudura/naval Noi oferim: - Salariu peste salariul tarifar - Castig suplimentar in functie de locatie si proiect - Contract cu posibilitate de prelungire pe perioada nedeterminata - Instruire și calificare cu specialistul nostru in sudura - Asigurare contra accidentelor platita de angajator - Indemnizații pentru munca în schimburi, orele suplimentare, duminică și de sărbătoare de muncă -limba germana comunicativ.(mediu) Aplicati doar daca sunteti eligibil pe aceasta oferta, cu CV in limba germana sau engleza la e-mail al companiei , specificati in subiectul mail-ului pozitia pt care aplicati ‘’ Mecanic’’