Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Mecanic instalatii sanitare, de încălzire și de aer condiționat sisteme Germania Locatia: Germania Profilul dvs.: - calificare profesională în tehnologia de aprovizionare industrie - Experienta in domeniile mai sus menționate - capacitate pentru lucru individual, competenta, orientat catre client - autoturism propriu si carnet B necesare pentru a va deplasa la locul de munca -salariu in functie de calificare si experienta -limba germana comunicativ.(mediu) Aplicati doar daca sunteti eligibil pe aceasta oferta, cu CV in limba germana sau engleza la e-mail al companiei , specificati in subiectul mail-ului pozitia pt care aplicati ‘’ Mecanic instalatii sanitare’’