Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam mecanici auto cu experienta. Se lucreaza in cele mai bune conditii, la standarde europene. Cunoasterea limbii germane nu este obligatorie deoarece organizam plecari in grup si sunt persoane cunoscatoare de limba germana care va ajuta sa comunicati cu seful de echipa. Calificarea in domeniu nu este obligatorie ci doar experienta. Plecarile sunt urgente inainte de sarbatorile de iarna. Salarizare pe masura. Pune mana pe telefon si contacteaza-ne de Luni pana Vineri intre orele 09:00 – 17:00. Grabeste-te si inscrie-te pentru un viitor mai bun! Beneficiati de concediul platit de sarbatori din partea angajatorului! Te asteptam!!!

Cerinte

Diploma de calificare nu este obligatorie, cel mai important lucru pentru angajatorii nostri este sa aveti experienta ca si mecanic auto. Consumul de alcohol in timpul programului de lucru este strict interzis. Se cere seriozitate maxima. Conoasterea limbii germane nu este obligatorie. Asigurare medicala inclusa.