Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam pe o perioada de 6 luni, cu posibilitate de prelungire, mecanici auto si utilaje, cu experienta. Se lucreaza in cele mai bune conditii la revizie si intretinere, activitati de reparare a utilajelor si ale echipamentelor din toata gama de autoturisme si autoutilitare. Contract individual de munca cu salariu fix motivant , plus castiguri conform cu realizarile. Mesele si cazarea va sunt asigurate de angajator. Plecarile sunt urgente, incepanad cu luna mai. Tu vii cu experienta, noi iti garantam profesionalism si sustinere! Beneficii: Contract de munca atat in limba germana, cat si romana. Cunoasterea limbii germane nu este obligatorie, in echipa sunt persoane cunoscatoare de limba germana, care va ajuta sa comunicati cu seful de echipa si clientii. Plecari urgente! Salarizare tentanta si ore suplimentare foarte bine platite. Scolarizare pe tehnologii de ultima generatie. Un punct forte in cariera prin experienta int-o tara straina.

Cerinte

Studii cu profil technic finalizate. Experienta minima pe un post similar. Flexibilitate. Implicare in vederea indeplinirii obiectivelor. Disciplina.