Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam medici specialisti si rezidenti pentru Marea Britanie. Oferim consultanta pentru inscriere la GMC (General Medical Council), tuturor candidatilor care doresc sa munceasca in Marea Britanie Se ofera: • salarizare in functie de specializarea fiecarui medic, • cazare, • se lucreaza in Sistemul NHS

Cerinte

Conditiile de selectie PENTRU MEDICI SPECIALISTI MEDICINA DE FAMILIE-POZITIA RMP : • Experienta de minimum 3 ani pe cabinet individual • Limba engleza nivel conversational • Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila • Eligibili de a va inregistra la GMC Conditiile de selectie PENTRU MEDICI SPECIALISTI • Experienta intre 2-3 ani • Limba engleza nivel conversational • Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila • Eligibili de a va inregistra la GMC Conditiile de selectie PENTRU MEDICI PE POZITIA DE RMO • Minimum 3 luni pe sectia de chirurgie • Minimum 200 de canule • Minimum 200 de recoltari de sange • Limba engleza nivel conversational • Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila • Eligibili de a va inregistra la GMC