Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Diverse Orase

Descrierea jobului - U.K.

Recrutam medici specialisti si rezidenti pentru Marea Britanie. Oferim consultanta pentru inscriere la GMC (General Medical Council), tuturor candidatilor care doresc sa munceasca in Marea Britanie Se ofera: • salarizare in functie de specializarea fiecarui medic, • cazare, • se lucreaza in Sistemul NHS

Cerinte

Conditiile de selectie PENTRU MEDICI SPECIALISTI MEDICINA DE FAMILIE-POZITIA RMP : • Experienta de minimum 3 ani pe cabinet individual • Limba engleza nivel conversational • Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila • Eligibili de a va inregistra la GMC Conditiile de selectie PENTRU MEDICI SPECIALISTI • Experienta intre 2-3 ani • Limba engleza nivel conversational • Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila • Eligibili de a va inregistra la GMC Conditiile de selectie PENTRU MEDICI PE POZITIA DE RMO • Minimum 3 luni pe sectia de chirurgie • Minimum 200 de canule • Minimum 200 de recoltari de sange • Limba engleza nivel conversational • Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila • Eligibili de a va inregistra la GMC

Arata anuntul si prietenilor tai