Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam Medic Specialist Medicina Interna pentru un centru medical din Sud Vestul Germaniei Oferta : - Salariu : 5000- 8000 Euro ( negociabil in functie de experienta ) + bonusuri - Excelente conditii de dezvoltare a carierei intr-un mediu profestionist - Mediu de lucru placut - Suport in vederea integrarii si pregatirii - Suport in gasirea unei locuinte - Se ofera suport in vederea obtinerii dreptului de libera practica si recunoasterii Diplomei de Specialist - Costurile de transport si cazare in vederea participarii la interviul din Germania sunt acoperite integral - Ne ocupam de toate aranjamentele de deplasare pentru interviul din Germania

Cerinte

Diploma de Medic Specialist Experienta anterioara ca si Medic Specialist Medicina Interna , de preferat minim 1 an Minim nivel B1 de limba Germana Personalitate placuta si usor adaptabila

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate