Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam doi Medici Specialisti Oftalmologi pentru o clinica privata din Baden Wuerttemberg (sudul Germaniei) , o zona foarte atractiva in apropiere de Elvetia. Clinica ofera : Contract pe perioada nederminata Salariu – 6.000 euro + bonusuri in functie de performanta + plata orelor suplimentare Program 40 de ore / zi Mediu atractiv de lucru

Cerinte

Cerinte - experienta minim 1 an ca si Medic Oftalmolog Specialist - cunostinte bune de limba Germana – nivel B2 - dorinta de a profesa pe termen lung in Germania - dorinta de a se perfectiona in Germania - dorinta de a lucra intr-o echipa Compania noastra ofera suport Medicilor - pe toata perioada de interviuri - in vederea obtinerii dreptului de libera practica, permisului de lucru, recunoasterea diplomei de specialist - in vederea relocarii ( gasit locuinta, scoala pentru copii, etc ) Costurile de interviu in Germania : transport , cazare sunt suportate de compania noastra Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate