Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam medic oncolog pentru regiunea centru sud in Franta. Contractele de pratician contractuel (3.900€ net + plus garzi). Garzile sint platite intre 150€ brut/garda si 400€ brut/garda (in functie de durata acesteia) CERINTE: Diploma de medicina generala si diploma de medic specialist Certificat de conformitate de la Ministerul Sanatatii Franceza conversational Dicponibilitate, seriozitate, flexibilitate Motivatia de a se instala in Franta Spirit de echipa

Cerinte

•Nivel B2 de comunicare orala pentru limba franceza . In Franta medicii nu aunevoie de nici o diploma de recunoastere a limbii (TEF), dar au nevoie de cunoasterea ei cel putin laun nivel mediu scris/vorbit sau avansat (psihiatri, medicii de medicina muncii). Va exista un interviu cu angajatorul si cu comisia de la Ordinul Medicilor. •Studii finalizate in domeniul medical; •Diplomele si documentele justificative sa fie traduse in limba franceza si legalizate – serviciu oferit de biroul nostru de traduceri la un pret redus; •Varsta maxima de 50 de ani; aspect fizic placut si stare de sanatate buna; •Posibilitatea de a emigra in Franta, impreuna cu familia; •Posibilitatea pentru specializare suplimentara in Franta. Pot aplica: •Medici specialisti; •Doctor de top cu diploma (nivel 2 de atestare / calificare)