Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Va oferim acum posibilitatea sa lucrati in domeniul medical pentru clinici si spitale in Franta. Este nevoie de : • Radiolog • Radiopediatrie Acest program este gratuit pentru aplicanti! Nu exista taxe sau comision de plasare! In Franta medicii nu au nevoie de nicio diploma de recunoastere a limbii (TEF), dar au nevoie de cunoasterea ei cel putin la un nivel mediu scris/vorbit sau avansat (psihiatri, medicii de medicina muncii). Va exista un interviu cu angajatorul si cu comisia de la Ordinul Medicilor.

Cerinte

Studii finalizate in domeniul medical; • Diplomele si documentele justificative sa fie traduse in limba franceza si legalizate – serviciu oferit de biroul nostru de traduceri la un pret redus; • Varsta maxima de 50 de ani; aspect fizic placut si stare de sanatate buna; • Posibilitatea de a emigra in Franta, impreuna cu familia; • Posibilitatea pentru specializare suplimentara in Franta. Pot aplica: • Medici specialisti; • Doctor de top cu diploma (nivel 2 de atestare / calificare) • Salarul se negociaza cu angajatorul in functie de experienta si specializare. Contactati-ne pentru detalii! • Dupa trimiterea dosarului catre 4Future, aplicantii vor fi contactati telefonic pentru a discuta conditiile de plasare si detaliile programului. Interviul de aplicare va fi realizat de catre firma din Romania si de catre partenerii din Franta. Atentie! Aplicantii nu vor avea nicio obligatie financiara catre firma de plasare, intreg procesul fiind GRATUIT!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate