Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

INTERMARIN recruteaza Medic Specialist Radiolog pentru un spital din Vestul Germaniei Oferta : - Excelente conditii de dezvoltare a carierei intr-un mediu profestionist - Conditii salariale conform legislatiei Germane si raportate la experienta candidatilor - Mediu de lucru placut - Suport in vederea integrarii si pregatirii - Suport in gasirea unei locuinte - Se ofera suport pentru a urma un curs de limba germana la Berlin ( daca este nevoie de o imbunatatire a nivelului de limba Germana ) - Se ofera suport in vederea obtinerii dreptului de libera practica si recunoasterii Diplomei de Specialist - Costurile de transport si cazare in vederea participarii la interviul din Germania sunt acoperite integral - Ne ocupam de toate aranjamentele de deplasare pentru interviul din Germania

Cerinte

Diploma de Medic Specialist Radiolog Experienta anterioara ca si Medic Specialist Radiolog Minim nivel B2 de limba Germana Profesionalism Seriozitate Dorinta de a urma o cariera pe termen lung in Germania Adaptabilitate

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate