Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societate de recrutare si plasare a fortei de munca mediem contracte de munca in Belgia, zona francofona pentru medici specilisti cu specializare si experienta in urologie. Se solicita experienta in specializarea mai sus mentionata, studii universitare de profil,certificat de medic specialist. Cunostintele de lb franceza reprezinta un plus dar nu sunt un criteriu eliminatoriu. Nu se percep taxe sau comisioane din partea candidatilor. Se ofera contracte de munca pe termen lung semnate direc tde angajat si angajator, salarii si conditii de lucru la acelasi nivel cu ale specialistilor belgieni Ne ocupam de echivalarea diplomelor dvoastra, asiguram asistenta pe perioada acomodarii in Belgia, asiguram cursuri gratuite de lb franceza pentru candidatii care nu cunosc limba.

Cerinte

Se solicita: - studii superioare de specialitate - certificat de medic specialist - minim 3 ani experienta in domeniul pentru care se aplica - cunostintele de limba franceza reprezinta un plus Nu se solicita comision