Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma Santemed Resources recruteaza si plaseaza medici stomatologi in Franta. De asemenea se ocupa cu intermedierea vanzarii si inchirierii de cabinete dentare, cautandu-va cele mai avantajoase oferte, unde medicii romani pot profesa pe cont propriu. De ce sa fii medic stomatolog in Franta ? - pentru a-ti putea exercita profesia de medic in cele mai bune conditii, intr-un cadru modern, cu o infrastructura sanitara dezvoltata ; - pentru a avea propriul cabinet stomatologic, cu o clientela deja formata si un profit garantat ; - pentru a avea facilitati de obtinere a creditelor, cu dobanzi foarte mici, in vederea cumpararii unui cabinet stomatologic ; - pentru a avea acces la un standard de viata ridicat, la un mediu plin de oportunitati de dezvoltare atat din punct de vedere profesional, cat si personal Firma noastra dispune de o baza de date cu informatii despre cabinete de vanzare/ inchiriere/ oferte de asociere, angajare si colaborare in toate regiunile Frantei. In functie de cerintele clientilor nostri, vom prezenta doar ofertele care corespund acestora (impreuna cu fotografii ale cabinetelor), astfel ca veti putea alege oferta care va convine cel mai mult. In cazul cumpararii unor cabinete, acestea se vand cu dotarile pe care le au, clientela, iar in unele cazuri se vinde si locatia (in cazul in care nu se vinde locatia, se va plati chirie). Pentru a analiza aceste oferte, firma noastra organizeaza lunar deplasari in Franta cu medicii doritori. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati.

Cerinte

Certificat de conformitate eliberat de Ministerul Sanatatii Cunostinte de limba franceza la nivel mediu – avansat Sa fie eligibil pentru a intra in Colegiul Medicilor din Franta