Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PLECARI URGENTE! Cautam urgent medici GENERALISTI/de FAMILIE, PEDIATRII, CARDIOLOGI, STOMATOLOGI, dar si ALTE SPECIALIZARI medicale pentru cesiuni de cabinete in Franta si pentru angajarea in clinici . Se asigura insotirea in toate demersurile atat in tara cat si in Franta, asistenta la instalarea in Franta. Este necesar un nivel cel putin mediu de cunoastere a limbii franceze si disponibilitate de relocare rapida. * ACTUALMENTE AVEM atat CESIUNI FOARTE INTERESANTE, cat si LOCURI IN CLINICA in locatii din FRANTAI. Se cere limba franceza pentrut amandoua cazurile.

Cerinte

Cerinte -nivel mediu de limba franceza/flexibilitate de a face cursuri intensive -SERIOZITATE -dorinta de relocare rapida Oferta (bonusuri, beneficii) -cabinetele noastre propuse spre cesionare au cifre de afaceri intre 200-250 mii euro, in functie de specializare. Acesta este castigul brut al unui cabinet. -salarizare mai mult decat atractiva pentru posturile din clinici Echipa noastra te consiliaza si insoteste pe tot parcursul, dar decizia ramane a ta ! Ofertele sunt personalizate si sunt explicate individual aplicantilor interesaţi.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate