Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Stafford

Descrierea jobului - U.K.

Brains Consulting colaboreaza cu succes cu parteneri din Europa in domeniul medical (medici specialisti, rezidenti, absolventi, asistenti medicali, moase, kinetoterapeuti). In acest moment avem posturi vacante in Marea Britanie – Consultanti Medici Specialisti Geriatrie (LOCUM) – LOCUM CONSULTANT IN GENERAL/ELDERY CARE MEDICINE in zona Stafford.

Cerinte

Cerinte: - Certificat de Conformitate eliberat de Ministerul Sanatatii - Diploma de medic specialist geriatrie - Cunostinte de limba engleza nivel mediu-avansat - Inregistrarea in GMC reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie Oferta : - Durata contactului : 1 an de zile – cu posibilitatea de prelungire - Oferta salariala intre 74 si 100 de mii de LIRE/an - Concediu anual de 32 de zile lucratoare - Lucrul intr-un spital modern utilat si echipat cu 300 de paturi Asteptam cu interes CV-ul dvs.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Arata anuntul si prietenilor tai