Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam medici rezidenti si specialisti pentru spitale de stat si clinici private din Germania. Oferim cursuri gratuite in Germania, pentru atingerea nivelului B2. Se asigura- cazare ( hotel 4* ) , masa ( mic dejun si pranz ) , certificare B2 Cursul dureaza 5 saptamani Costurile necesare interviului din Germania(deplasare, cazare, masa),formalitatile de angajare si relocare(Permisul de munca,etc) sunt in contul angajatorului. Salariu: 3000 - 3500 euro - rezidenti Pentru specialisti salariul este negociabil in functie de experienta.

Cerinte

Studii finalizate sau in an terminal pentru rezidenti. Minim un an experienta pentru specialisti. Cunostinte bune de limba germana, minim nivel B1 cu certificare. Nu percepem comision sau alte taxe de la candidati. Pentru mai multe detalii/informatii nu ezitati sa ne contactati. INTERMARIN RECRUITMENT Mob +40726141176 135A-137 Mamaia Blv Millennium Business Centre Constantza/ Romania medical@intermarin.ro www.intermarin.ro