Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ce veti gasi la noi? GUTEN KOPFE - noi combinam competenta noastra de specialitate cu know- howul regional al intreprinderilor cu activitate temporara, avand experienta de ani de zile. Clientii firmei GUTEN KOPFE profita de cai de comunicare si cai de hotarare concise, flexibilitate antreprenoriala, procese de incredere si competenta la fata locului. V- am trezit interesul de a va alatura echipei noastre? Atunci, va putem spune ca firma GUTE KOPFE Gemania ofera specialistilor sai:  Stabilitatea si know- how- ul unei companii nationale cu traditie  Exercitarea autonoma a activitatii medicale alaturi de o echipa medicala dedicata  Posibilitatea de a oferi pacientilor servicii medicale la standarde internationale  Un mediu de lucru modern, cu aparatura si echipamente de inalta performanta  Un pachet salarial atractiv Este o provocare pe care speram sa o acceptati!

Cerinte

Ce ne dorim: Deoarece scopul nostru este cresterea calitatii vietii pacientilor nostrii prin asigurarea unor servicii medicale accesibile si de calitate, NOI cautam: medici si asistenti medicali dedicati profesiei dar mai ales pacientului. Tocmai de aceea, ne dorim ca in afara competenatelor profesionale, sa gasim in dumneavoastra o persoana care prin munca si devotament sa conduca la promovarea unor servicii medicale de inalta calitate. Cautam persoane cu un inalt nivel de profesionalism, care detine cunostinte de limba germana, calificare profesionala specializata valida. Cautam deschidere, spirit inovator, dar mai ales o atitudine pozitiva fata- de pacient, o atitudine care sa ofere SIGURANTA si INCREDERE.