Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Contractele sunt pentru 6 - 12 luni cu posibilitate de prelungire(pentru SHO si registers), pentru specialisti contractele sunt in mare parte pentru perioada nederminata. - Programul de munca este de 37 ore/saptamana Nivelul de salarizare este de: -38839 - 54746 euro/an - pentru medici rezidenti(SHO) -50578 - 60305 euro/an - pentru medici asistenti(registers) - Pentru specialisti nivelul de salarizare incepe de la 173620 euro brut/an *In functie de fiecare pozitie la salariul mentionat se poate adauga un overtime de pana la 30% Angajatorul va asigura: - Cheltuielile necesare pentru inscrierea in Colegiul Medicilor - Transportul in/din Irlanda - Asigurare medicala - Obtinerea permisului de munca si a altor formalitati necesare

Cerinte

Cunostinte bune de limba engleza. Seriozitate si profesionalism. Pentru mai multe detalii/informatii nu ezitati sa ne contactati. -- INTERMARIN RECRUITMENT Tel/Fax: +4 0372 764869 Mob. : +4 0726 141176 135A-137 Mamaia Blv Millennium Business Center Constanta/Romania medical@intermarin.ro www.intermarin.ro