Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam Medici Specialisti Psihiatri pentru partenerii nostri, o companie Daneza . Pozitii disponibile : Psihiatrie Adulta - interes in tratament pacienti cu diagnostic dual Psihiatrie Adulta - cu interes in tratamentul pacientilor cu dizabilitati mintale ( oligophrenie ) Psihiatrie Adulta - Forensic Psychiatry Se ofera un curs gratuit de limba Daneza de 6 luni Program de lucru : 37 ore/ saptamana Salariul : 83.000 - 90.000 Euro/ an in functie de experienta 6 saptamani de vacanta platita/ an Se ofera suport in relocare , proceduri legale , suport pentru familie , suport pe toata perioada de interviuri si curs , suport in vederea acomodarii la noul loc de munca

Cerinte

Mimim 3 ani experienta ca si Medic Specialist Psihiatru Nivel foarte bun de limba Engleza , mediu - avansat ( cursul de limba Daneza este un curs cu predare in limba Engleza, interviurile se tin in limba Engleza ) Motivatie pentru a trai si munci in Danemarca

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate