Detalii loc de munca

Descrierea jobului

P&P Conseil este o societate de consultanta, cu sediul in Paris, specializata in recrutare medicala. Pentru mai multe detalii vizitati site-ul nostru si cele peste 50 de oferte de munca pentru MEDICI SPECIALISTI, in spitale, cabinete medicale sau clinici dotate cu echipamente medicale de ultima generatie. Domeniile cautate : Anestezie, Cardiologie, Gastroenterologie, Geriatrie, Medicina Muncii, Medicina Generala, Medicin Interna, Oncologie, Oftalmologie, Pediatrie (cu experienta in Neonatologie), Psihiatrie, Psihiatrie Infantila, Radiologie, Neurologie, Nefrologie, Obstetrica – Ginecologie, Urologie..

Cerinte

-Diploma de licenta si certificat de medic specialist obtinute intr-o tara a UE ; -Certificate de conformitate eliberate in baza Directivei CE 2005/36/CE; -Limba franceza, nivel mediu - avansat Datorita serviciilor P&P Conseil, totul este mai simplu: • pregatim impreuna CV-ul dumneavoastra si interviul de angajare • va oferim sprijin financiar pentru transport si cazare, pe perioada interviului • negociem pentru dumneavoastra cele mai bune conditii de munca • va ghidam in demersurile administrative • va informam despre cursurile de prefectionare organizate de catre centrele medicale • va ajutam la integrarea in spital, cabinet sau clinica si pe teritoriul Frantei In plus, nu percepem comision ! Asteptam CV-ul dumneavoastra la adresa de mail sau direct pe site-ul societatii.