Detalii loc de munca

Descrierea jobului

INTERMARIN recruteaza Medici Specialisti pentru spitale de stat si clinici private din Germania avand urmatoarele specializari : Medicina Generala/ Medicina de Familie Medicina Interna Psihiatrie Neurologie Oftalmologie Radioterapie Cardiologie Anestezie Ortopedie Obstetrica si Ginecologie

Cerinte

Cerinte: Minim un an experienta ca si Medic Specialist Cunostinte bune de limba germana: – minim nivel B1 de limba Germana Oferim posibilitatea de stabilire a nivelului de limba germana prin interviu telefonic sau video-interviu(pentru medicii fara certificat de limba) Oferta (bonusuri, beneficii): Clientii nostri ofera : Salarii : -Medici Specialisti – 5000-9000 euro – in functie de experienta - Excelente oportunităţi de formare pe plan profesional - Pachete salariale motivante conform legislatiei Germane - Perspective de viitor intr-un sistem medical specializat, inovator si in continuu proces de modernizare Compania noastra va ofera suport - pe toata perioada de interviuri - pentru formalitatile legale de obtinere a dreptului de libera practica, a permisului de munca , etc - in vederea relocarii ( gasirea unei locuinte, gasirea unei scoli pentru copii, etc Pentru mai multe detalii/informatii nu ezitati sa ne contactati. Nu se percep nici un fel de comisioane sau taxe de la Medici.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate