Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Bavaria

Descrierea jobului - Germania

INTERMARIN recruteaza Medici Specialisti pentru spitale de stat si clinici private din Germania avand urmatoarele specializari : Medicina Generala/ Medicina de Familie Medicina Interna Psihiatrie Neurologie Oftalmologie Radioterapie Cardiologie Anestezie Ortopedie Obstetrica si Ginecologie

Cerinte

Cerinte: Minim un an experienta ca si Medic Specialist Cunostinte bune de limba germana: – minim nivel B1 de limba Germana Oferim posibilitatea de stabilire a nivelului de limba germana prin interviu telefonic sau video-interviu(pentru medicii fara certificat de limba) Oferta (bonusuri, beneficii): Clientii nostri ofera : Salarii : -Medici Specialisti – 5000-9000 euro – in functie de experienta - Excelente oportunităţi de formare pe plan profesional - Pachete salariale motivante conform legislatiei Germane - Perspective de viitor intr-un sistem medical specializat, inovator si in continuu proces de modernizare Compania noastra va ofera suport - pe toata perioada de interviuri - pentru formalitatile legale de obtinere a dreptului de libera practica, a permisului de munca , etc - in vederea relocarii ( gasirea unei locuinte, gasirea unei scoli pentru copii, etc Pentru mai multe detalii/informatii nu ezitati sa ne contactati. Nu se percep nici un fel de comisioane sau taxe de la Medici.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Arata anuntul si prietenilor tai