Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Casablanca Services recruteaza medici pentru diferite state din UE GERMANIA: - Medici care doresc sa inceapa sau sa continue rezidentiatul in Germania (pachet salarial incepand cu 30.000 Eur NET/an) - Medici specialisti in toate domenile medicale (pachet salarial incepand cu 55.000 NET Eur/an) Este necesara Lb Germana la nivel mediu DANEMARCA - Medici Stomatologi- experienta minim 2 ani - Medici specialisti Radiologi - Medici specialisti Psihiatri Pachet salarial atractiv Este necesara Lb Engleza la nivel mediu. MAREA BRITANIE si IRLANDA - Medici specialisti si rezidenti in diferite domenii medicale - Pacteh salarial incepand cu 45.000 lire/an - Este necesara Lb Engleza la nivel mediu FRANTA - Medici specialisti in diferite domenii medicale: -> medicina generala -> medicina interna -> psihiatrie -> neurologie -> chirugie -> anestezie -> radiologie -> urologie -> oftalmologie -> recuperare medicala

Cerinte

- Diploma de licenta a Facultatii de Medicina - Diploma de specializare pe domeniu de activitate - Certificat de conformitate eliberat de Ministerul Sanatatii - Certificat acreditat pentru limba engleza / franceza / germana la nivel mediu