Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este un mare lanţ de cabinete asociate, situate în diferite localităţi din Germania. Toate cabinetele sunt dotate modern şi conform standardelor germane, acoperind un spectru larg mai ales în Protetică. Există posibilitatea să rămâneţi angajat ca Medic Stomatolog, dar şi posibilitatea de a prelua Praxisul. Pentru diferite sedii ale clientului nostrum, căutăm: Medici Stomatologi (Dentisti) Clientul nostru oferă: - Posibilitatea de a lucra în oraş /localitate din Germania - Mediul de lucru profesionist - Posibilitatea de a deschide propriul Praxis, de a prelua sau de a rămâne angajat ca medic stomatolog Noi vă oferim: • Serviciile noastre sunt gratuite pentru candidaţi • Ne ocupăm de toate formalităţile necesare angajării Dvs. (recunoaşterea dreptului de liberă practică) • Vă oferim sprijinul nostru pe parcursul întregului proces de recrutare, dar şi pe perioada ulterioară angajării Dvs. tw.con. este o societate germano - română specializată în plasarea de forţă de muncă înalt calificată, în special medici şi specialişti IT din diferite state EU pentru Germania, având sediul la Frankfurt.

Cerinte

Cerinţe: - Licenţiat al facultăţii de medicină dentară - Cel puţin 3 ani experienţă ca medic stomatolog - Experienţă în Protetică / Implantologie constituie un avantaj - Foarte bune cunoştinţe de limba germană la nivel cel puţin B2

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate