Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala: engleza, franceza, germana Se ofera GRATUIT cursuri de limba suedeza si novegiana pentru medici si familiile acestora. EGV este o companie internaţionala de recrutare si plasare a personalului medical din Romania, Ungaria, Bulgaria, Slovacia, Lituania, Letonia si Estonia. Suntem specializtţi in servicii de recrutare personalizate si eficiente. Punem accent deosebit pe identificarea obiectivelor personale si profesionale ale fiecarui candidat si avem ca scop principal gasirea locului de munca potrivit dintr-o gama larga de oferte de munca disponibile. Candidatii si clientii nostri ne apreciaza datorita serviciilor prompte si de incredere pe care le oferim. Ne-ar face o deosebita plăcere sa va demonstram si dumneavoastra ca suntem devotati motto-ului nostru: Profesionalism, promptitudine, dezvoltare profesionala

Cerinte

Medic specialist Psihiatrie, Psihiatrie pediatrica, Radiologie - Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala: engleza, franceza, germana Se ofera GRATUIT cursuri de limba suedeza si novegiana pentru medici si familiile acestora. BENEFICII: - va oferim acces la sute de locuri de munca in spitale si policlinici care dispun de tehnologie de ultima generatie - va cautam un loc de munca in functie de preferintele dumneavoastra - va insotim si va sustinem pe durata interviului de angajare - va platim cazarea pe durata interviurilor - va oferim consultanta la semnarea contractului de munca - va cautam o locuinta sau scoala/gradinita pentru copii - ne ocupam de obtinerea dreptului de libera practica astfel incat sa puteti incepe munca cat de repede posibil APLICA ACUM!!!