Acest anunt a expirat la data: 01.11.2012

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CLINICA DENTARA UNIDENT TULCEA, ANGAJEAZA MEDICI DENTISTI CU EXPERIENTA MINIM 2 ANI CONSECUTIVI, IN CONDITII AVANTAJOASE DE SALARIZARE SI CAZARE GRATUITA. CLINICA DENTARA UNIDENT TULCEA, ANGAJEAZA MEDICI DENTISTI CU EXPERIENTA MINIM 2 ANI CONSECUTIVI, IN CONDITII AVANTAJOASE DE SALARIZARE SI CAZARE GRATUITA. CLINICA DENTARA UNIDENT TULCEA, ANGAJEAZA MEDICI DENTISTI CU EXPERIENTA MINIM 2 ANI CONSECUTIVI, IN CONDITII AVANTAJOASE DE SALARIZARE SI CAZARE GRATUITA.

Cerinte

CLINICA DENTARA UNIDENT TULCEA, ANGAJEAZA MEDICI DENTISTI CU EXPERIENTA MINIM 2 ANI CONSECUTIVI, IN CONDITII AVANTAJOASE DE SALARIZARE SI CAZARE GRATUITA. CLINICA DENTARA UNIDENT TULCEA, ANGAJEAZA MEDICI DENTISTI CU EXPERIENTA MINIM 2 ANI CONSECUTIVI, IN CONDITII AVANTAJOASE DE SALARIZARE SI CAZARE GRATUITA. CLINICA DENTARA UNIDENT TULCEA, ANGAJEAZA MEDICI DENTISTI CU EXPERIENTA MINIM 2 ANI CONSECUTIVI, IN CONDITII AVANTAJOASE DE SALARIZARE SI CAZARE GRATUITA.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Doctorat


Joburi similare