Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Conditiile de selectie: • Trebuie sa aveti diploma de medic specialist • Experienta minimum 3 ani ca si medic specialist, • Experienta in cancerul gastrointestinal si/sau cancerul mamar si/sau urologic • Cunostinte de limba Engleza nivel C2, • Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila , • Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada indelungata, • Costituie un avantaj participarea la cercetare Pachet Salarial • O scurta calatorie in Suedia unde aveti posibilitatea de a lua un prim contact cu spitalul si cu membrii staf-ului , cu metodele si instrumetele de lucru inainte de inceperea cursului . • Se lucreaza pentru spitale de stat . • Perioada contractului- permanenta . • Salariul 55 000 k SEK, 5500euro care inseamna un salariu net de 4000 euro pe luna. Pe perioada in care invatati limba suedeza si lucrati nu o sa primiti salariul de 4000 euro net dar dupa ce nivelul dvs la limba Suedeza este foarte bun si va puteti descurca singura sa lucrati , salariul dvs va fi cel mentionat • Se lucreaza in medie 36 de ore pe saptamana • Asigurari sociale, • Asigurari medicale • Cazare asigurata de angajator plus cheltuieli ar fi in jur de - 15000 SEK pe luna • Concediu platit,