Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatie: Germania Specializari: • Neurologie Centre in Bad Orb, Essen, Plau, Bosenberg, Bayreuth • Medicina Interna Centru in Trassenheide • Radiologie Centru in Waren • Anestezie Centru in Plau

Cerinte

• Diploma de absolvire Medicina Generala • Experienta ca si Medic Specialist/ Rezident in clinici si spitale din Romania constituie un avantaj • Cunoasterea limbii germane constituie un avantaj Se ofera • Curs intensiv specializat de limba germana nivel B1 si B2 • Stagiu intr-una din clinicile concernului pentru acomodarea cu sistemul medical respectiv • Salariu atractiv conform legislatiei germane • Contract de minimum 2 ani Interviu Selectia se va face pe baza CV-ului si a participarii la un interviu la sediul societatii noastre din Bucuresti in perioada 16 - 19 februarie 2012. Va rugam sa trimiteti CV-ul in limba engleza sau germana la urmatoarea adresa de e-mail: recrutare@petrolvalves.ro