Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Medici Specialisti si Rezidenti pentru spitale din Germania Locatie: Germania Specializari • Ortopedie Centre in Trassenheide, Plau, Horn Bad Meinberg, Soltau • Medicina Interna Centre in Burg, Waren, Crivitz • Neurologie Centre in Bad Orb, Bosenberg, Soltau, Offenbach • Anestezie Centre in Plau, Waren Se ofera • Curs intensiv specializat de limba germana nivel B1 si B2 • Stagiu intr-una din clinicile concernului pentru acomodarea cu sistemul medical respectiv • Salariu atractiv conform legislatiei germane • Contract de minimum 2 ani

Cerinte

Cerinte • Diploma de absolvire Medicina Generala • Experienta ca si Medic Specialist/ Rezident in clinici si spitale din Romania constituie un avantaj • Cunoasterea limbii germane constituie un avantaj Interviu Selectia se va face pe baza CV-ului si participarea la un interviu la sediul societatii noastre din Bucuresti in perioada 15-25 octombrie 2011. Va rugam sa trimiteti CV in limba engleza sau germana pe una dintre urmatoarele adrese de e-mail: cv@petrolvalves.ro; recrutare@petrolvalves.ro

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate