Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Poziţii: 14 Ţara: Danemarca Tip post: full time Experienţă: minim 1 an Salariu: peste 3000 € Se acceptă CV în limba: romana sau engleza Durata contract: minim 2 ani Descriere job: - curs de limba Daneza pe o perioada de 5 sau 6 luni in Budapesta + compensatii pe perioada cursului, - o scurta calatorie in Danemarca inainte de inceperea cursului pentru a va intalni cu angajatorul , sa se viziteze zona unde veti sta si veti lucra,

Cerinte

Cerinţe job: - cunostinte medii de limba engleza ( nivel B2) - minimum 3 ani experienta( se accepta si medici care au absolvit rezidentiatul in 2010 ) Oferta job: - Salariul aproximatic 6700-8000 euro brut pe luna (urmand ca dupa un an sa se mareasca salariile , dupa ce doctorul este gata sa isi indeplineasca toate responsabilitatiile). - 6 saptamani concediu platit plus 16,12 % benefici pentru pensie - Toate costurile privind recrutarea,cursul de limba si stabilirea dvs vor fi suportate de catre angajator. - Transport asigurat