Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Novamondo recrutează medici rezidenţi-RMO cu cel puţin 2 ani experienţă în domeniu în sistemul privat în Anglia. Se oferă: -cursuri de limbă engleză la Târgu Mureş si Slatina-consultanţă gratuită pentru înregistrarea la GMC-contract de muncă pe 3-6-12 luni cu posibilitate de prelungire-ture de: 2 săptămâni gardă-24 de ore- 1 săptămână liber sau o săptămâna gardă şi o săptămană liber-salariu 1.860 lire( inclusiv sărbătorile) pentru 168 ore lucrate/săptămînă-cazarea şi masa asigurate în timpul serviciului-unele spitale asigură cazare şi pentru partener/parteneră

Cerinte

studii de medic-experienţă 2 ani ca rezident-cel puţin 3 luni experienţă preferabil în chirurgie sau anestezie, oncologie, medicină de urgenţă- bună experienţă în efectuarea tehnicilor de resuscitare, prelevare de sânge, EKG, cateter urinar, administrare de medicamente- se caută persoane cu bune abilităţi de comunicare, rezistente la stres, limba engleză la nivel avansat

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate