Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Medici specialisti in Germania Selectam medici cu urmatoarele specializari: - specialist ortoped - specialist radiolog - specialist ORL - specialist ginecologie - specialist pneunomologie Se cere: - Experianta 2-3 ani. - Calificare/ studii superioare incheiate/ scoala de specialitate - Cunostinte foarte bune de limba germana Se ofera conditii si salarii atractive , conf. UE Aplicati doar cu CV in limba germana sau engleza pe adresa de e-mail al companiei.

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate