Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Doriti o cariera medicala de lunga durata in Franta? PnP Conseil este o societate de consultanta, cu sediul in Paris specializata in recrutare medicala. Descoperiti site-ul nostru si cele peste 40 de oferte de munca pentru MEDICI SPECIALISTI, in spitale dotate cu echipamente medicale de ultima generatie ! Domeniile cautate : OFTALMOLOGIE, DERMATOLOGIE, RADIOLOGIE, CARDIOLOGIE, ANESTEZIE, PEDIATRIE, MEDICINA MUNCII, PSIHIATRIE, PSIHIATRIE INFANTILA, MEDICINA INTERNA, GERIATRIE, OBSTETRICA - GINECOLOGIE, NEUROLOGIE, GASTROENTEROLOGIE... Oferta salariala : minim 4.700 euros/luna (aproximativ 20.400 lei/luna)

Cerinte

Inca ezitati? Datorita serviciilor PnP Conseil, totul este mai simplu: • pregatim impreuna Cv-ul dumneavoastra si interviul de angajare • va oferim sprijin financiar pentru transport si cazare, pe perioada interviului • negociem pentru dumneavoastra cel mai bun salariu • ve ghidam in demersurile administrative • va informam despre cursurile de prefectionare organizate de catre centrele medicale • va ajutam la integrarea in spital si pe teritoriul Frantei In plus, nu percepem comision ! V-am convins? Asteptam CV-ul dumneavoastra

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate