Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Business Activ Consult recruteaza medici pentru Anglia pentru toate specializarile Locul de munca: Sector Privat si/sau Public. Locatia: Anglia Se cauta: Doctori -Consultant ( cel putin 10 ani experienta ca si medic specialist , nu se ia in considerare rezidentiatul) Doctori -Middle Grade ( cel putin 5 experienta ca si medic specialist , nu se ia in considerare rezidentiatul) Specializari: - Dermatologie, - Medicina de Urgenta, - Anestezie, - Obstretica si Ginecologie, - Medicina Interna- Neurologie, Cardiologie, Gastroenterologie, Renal, - Ortopedie, - Hematologie, - Geriatrie, Conditiile de selectie: - Experienta minimum 5 ani ca si medic specialist, - Cunostinte de limba Engleza nivel C2, - Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila - Inregistrare GMC- General Medicine Council, Pachet Salarial: - Contracte de munca pe perioada nedeterminata, - Salariul va fi in functie de specializare si experienta fiecarui candidat in parte dar si de oferta fiecarui Spital, - Cazarea este asigurata dar este platita de fiecare candidat in parte, - Partenerii nostrii se vor ocupa de aplicatia pentru permisul de munca si de obtinerea cardului- Accession Worker Card - Va oferim asistenta in inregistrarea la GMC si pregatirea documentelor pentru obtinerea permisului de munca si a accession worker card