Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Agentia noastra recrutează pentru spitale din OLANDA, medici specialisti vorbitori de limba engleza, cu diverse specializari- Gastroenterologie, Dermatologie, Psihiatrie, Peumatologie, ATI etc. Conditii de munca : - Salariu lunar : intre 3500 - 4700 Euro Brut ( Valoare neta aproximativ 2800 - 3800 Euro/luna); in functie de experienta; - Orele suplimentare sunt platite extra ; - Timpul de lucru este de 36 ore/saptamana. - Se acorda un curs de invatarea limbii olandeze gratuit, dupa ce oferta a fost acceptata de catre angajat

Cerinte

Acte necesare pentru intocmirea dosarului de prezentare a candidatilor: - Diploma de medic specialist ; - Certificat de Conformitate (eliberat de Ministerul Sănătăţii) - Limba engleza : nivel mediu ; - CV in limba engleza. IMPORTANT!!! Nu percepem nici un fel de comision sau taxa de inscriere din partea candidatilor.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Arata anuntul si prietenilor tai