Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Brains Consulting recruteaza pentru din Danemarca, medici specialisti- psihiatrii : Pozitii disponibile : - medic psihiatru interesat sa lucreze in tratarea pacientilor cu dublu diagnostic - medic psihiatru interesat sa lucreze in tratarea pacientilor cu handicap mintal -medic psihiatru intersat sa lucreze in ambulator Oferta : - 6 luni de curs intensiv al limbii daneze , cu asistenta, decontare transport si cazare in Budapesta - o scurta excursie in Danemarca pentru vizitarea viitorului loc de munca, inainte de a incepe cursul de invatare a limbii daneze. - 37 ore de lucru/saptamana -in functie de calificari si experienta se acorda intre 83.000 euro brut /an si 90.000 euro brut /an. - 6 saptamani de concediu platit - asistenta de deplasare si integrarea familiei in programul de acomodare in Danemarca.

Cerinte

Cerinte : - minim 3 ani experienta ca psihiatru - limba engleza la nivel mediu spre avansat - motivat sa munceasca si sa se stabileasca in strainatate

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Master / studii postuniversitare