Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Business Activ Consult recruteaza medici tineri absolventi pentru spitale din Austria Ce trebuie sa faceti? Pasul 1: Ne completati cvin limba germana inclus in mail , marcat cu negru Pasul 2: Interviu cu Business Activ Consult in limba germana Pasul3. Ne bifati nota privind protectia datelor personale Pasul 3: Cei care trec de interviu vor sustine al doilea interviu cu Angajatorul. Locul de munca: Sector Privat si/sau Public. Locatia: Austria (state Salzburg), The hospital is located in Austra´s largest ski-region Amadé. Excellent sporting facilities, as well as cultural perspectives through the nearby city of Salzburg are given. Locuri disponibile: 500 Tinerii Absolveti au acum ocazia sa faca un rezidentiat in Austria si sa devina medici generalisti. Dupa 3 ani veti avea posibilitatea sa faceti un rezidentiat pe alte specializari: surgery, anaesthesia, gynaecology, otolaryngology, internal medicine, paediatrics, neurology, nuclear medicine, orthopaedics, pathology, psychiatry or trauma surgery (emergency surgery). This further education lasts 36 months and includes the following contents: § 12 months of internal medicine § 6 months of general medicine § 4 months of surgery § 4 months of gynaecology and obstetrics § 4 months of paediatrics § 2 months of otolaryngology § 2 months of dermatology § 2 months neurology/psychiatry Conditiile de selectie: Absolventi de facultate de medicina Cunostinte de limba Germana nivel B2 +atestat Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila , Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada indelungata, Pachet Salarial Contracte de munca pe perioada de minimum 1 an de zile cu posibilitate de prelungire Salariul va fi 40.000 Euro pe an Minimum 37 de ore de lucru pe saptamana, Asistenta in gasirea unei locuinte, Va oferim asistenta in pregatirea documentelor pentru inregistrarea dvs in Austria,