Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PVR cauta pentru partenerul sau, important concern de clinici si spitale private din Germania, urmatoarele cadre medicale: - Medici Rezidenti - Medicina Interna - Medici Rezidenti/ Specialisti - Anestezie - Asistenti Medicali Generalisti

Cerinte

Cerinte - Cunoasterea limbii germane la nivel cel putin mediu este obligatorie Se ofera - Vizita de cateva zile la clinica concernului german inainte de semnarea contractului si in urma unui interviu telefonic cu candidatul - Suport logistic pana la semnarea contractului si pana la plecarea in Germania pentru inceperea lucrului - Asistenta sustinuta din partea concernului german pentru acomodare si instalare in Germania - Salariu atractiv, conform legislatiei germane pentru gradul de specializare si de incadrare medicala - Contract de munca de minimum 1 an, cu posibilitate de prelungire Interviu Selectia se va face pe baza CV-ului si a unui interviu telefonic cu reprezentantul german. Va rugam sa trimiteti un CV in limba engleza sau germana la adresa de e-mail a societatii noastre.