Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NOI CONTRACTE!!! Angajam femei, barbati, cupluri sau grupuri in domeniul de menaj birouri. In acest domeniu se face curatenie la sedii de firme. Se lucreaza in ture a cate 8 ore pe zi si 6 zile pe saptamana. Cuplurile vor lucra intotdeauna impreuna. Se lucreaza in cele mai bune conditii. Plecarile sunt urgente in luna martie. Beneficiati de asigurare medicala inclusa si concediu platit. Ai experienta in curatenie? Atunci pune man ape telefon si suna-ne de L–V intre orele 09:00–17:00. Suna acum!!! Rezerva-ti un loc si plecarea ta v-a fi sigura! Contractul individual de munca din strainatate se semneaza la sediul firmei noastre inainte de plecare atat in romana cat si in germana. INSCRIETE PANA IN DATA DE 15.03.2013. cu contract garantat la plecare.

Cerinte

Nu necesita cunoasterea limbii straine. Experienta in domeniu prezinta avantaj. Cerem si oferim seriozitate. Disponibilitate de a efectua ore suplimentare.