Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Noi oferte de angajare in servicii de curatenie si intretinere in cadrul sediilor de firme, birouri si case private! Joburile sunt de lunga durata. Programul de lucru se face in ture, a cate 8 ore. Oferta cuprinde posibilitate de aplicare si in cuplu. Conditii deosebite de munca si pachete salariale atractive cu mese si cazare suportate de catre angajator. Posibilitate de aplicare pana in data de 22.04.2013. Se efectueaza plecari urgente, incepand cu luna mai! Esti interesat? Atunci contacteaza-ne si semnezi un contract de munca garantat. Beneficii: Conditii in medii exclusiviste de munca si locuit. Se lucreaza cu produse testate dermatologic. Transportul catre angajator este suportat de noi. Nu necesita sa cunoastesti o limba straina sau sa aveti experienta dovedita. Plecare rapida!!!

Cerinte

Persoane carora le place curatenia, sunt punctuale si dornice de un job de lunga durata. Placere de munca. Abilitatea de a lucra in echipa. Onorarea responsabilitatilor fata de client.