Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Contracte inregistrate prin fortele de munca in Germania. Oferim posturi pentru ferme de vaci, cai, purcei si pasari. Atributii specifice fiecarui tip de ferma. Se accepta si cupluri si familii. Limba germana nu este necesara, in fiecare grup trimitem 3 sau 4 persoane cu engleza sau germana care sa traduca in caz de nevoie. Se ofera locuinta la ferma, la casute: camere cu bucatarie mica, dus, wc, televizor, si se ofera alimente de catre angajator, fiecare persoana sa isi gateasca. Plecarea este organizata la sfarsitul lui August.

Cerinte

Angajatorul ofera alimente, fiecare persoana isi gateste. Persoane muncitoare. Rezistenta la efort fizic. Salopete si manusi ofera angajatorul. Obisnuiti cu munca cu animale. Disponibilitate de a lucra si ore splimentare in caz de nevoie, care se platesc separat. Transportul il asiguram

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala