Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam doamne mature si responsabile pentru posturi de menajera pentru familii din Germania si Elvetia. Candidatele ideale trebuie sa detina permis de conducere, nefumatoare si au experienta in menaj sau cu copiii, pentru care pot furniza recomandari. Experienta asemanatoare in afara tarii reprezinta un mare avantaj Familiile asigura cazarea, masa si salariu lunar motivant.CERINTE JOB:Varsta: 25 - 50 ani Experienta cu copiii si/sau menaj. Germana - cel putin nivel conversational Persoane clinic sanatoase,Fara antecedente penale. Compensatii: 1000-1400 EUR

Cerinte

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXELOR DE MEDIERE DIN SALARIU !!! COSTUL PROGRAMULUI: A) Taxa de procesare a dosarului : 200 RON – se plateste la semnarea contractului de mediere. B) Taxa de mediere - In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care vi se potriveste: - 300 EURO – Se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program. - 375 EURO - Se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea din tara. - 600 EURO - Se plateste din primul castig salarial. - 750 EURO - Se plateste in 3 rate lunare, din castigul salarial, cate 250 EURO / luna