Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam doamna pentru ocuparea unui post vacant de menajera a unei persoane invalide. Conditiile ofertei: 1.Contract incheiat pentru o durata initiala de 6 luni cu posibilitate de prelungire in situatia in care candidata care accepta oferta se va adapta cerintelor angajatorului. 2. Program de lucru zilnic peste 9 ore, sase zile lucratoare saptamanal. 3. Salariul se plateste lunar si variaza intre 500 si 700 euro, in functie de experienta 4.Se asigura gratuit cazarea si masa. Atributiile postului: -ingrijirea unei persoane invalide -menaj ( spala vasele, mentine curatenia, face cumparaturile, spala haine, geamurile casei, etc)

Cerinte

Cerinte cumulative pentru ocuparea postului: -doamna avand varsta de pana in 45 ani, persoana calma, rabdatoare, cu experienta pe post similar, eventual in strainatate -obligatoriu cunostinte de limba engleza nivel conversational.Cunostintele de limba greaca sunt binevenite. -persoana serioasa, apta de munca si adaptabila conditiilor specifice de lucru si obiceiurilor familiei si ale tarii.