Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Menajera la un mic restaurant, "La George Butunoiu & Oskar", si la birourile firmei, ambele in zona Beller. Noul angajat se va ocupa de curatenie, spalat vase, cumparaturi etc. Salariul de inceput este de 1200 lei pentru un program obisnuit de 8 ore/ zi, la care se pot adauga tips-urile, ce pot duce la cresterea semnificativa a veniturilor. Orele suplimentare sunt platite. E de asteptat sa va placa locul, ce si pe cine veti intalni acolo, ce se intampla La George Butunoiu & Oskar. E un loc cu si pentru oameni civilizati. Va rog sa trimiteti un CV detaliat la adresa de e-mail din anunt sau la cea de pe pe site-ul restaurantului. Aplicatiile facute direct pe site-ul de joburi NU vor fi luate in considerare. Candidatii care nu sunt contactati in 15 zile vor fi considerati respinsi. Va multumim pentru interes! GB&O

Cerinte

Cautam o persoana educata si politicoasa, capabila sa interactioneze si cu clientii pretentiosi ai restaurantului, la nevoie. Cunoasterea limbii engleze si permisul de conducere constituie avantaje semnificative.