Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru unul din clientii nostri suntem in cautare de menajera. Locul de munca este in Bucuresti; se vor lucra 2 saptamani full time si 2 saptamani liber. In timpul vacantelor, de regula locul de munca este in Tirgu Mures. Responsabilitati: -gatit pentru 7 adulti si un copil de 2 ani; -curatenie in casa-generala si intretinere; -calcat; -colaborare foarte buna cu parintii in ceea ce privesc meniurile; -hrana sa fie una cat mai naturala, cat mai putin procesata; -nu se solicita si partea de cumparaturi.

Cerinte

-flexibilitate in gatire; -dorinta de a invata retete noi; -se gateste natural, fara mancare procesata; -experienta pe un post similar prezinta avantaj; -minim o referinta de la unul din locurile de munca anterioare; -stare foarte buna a sanatatii, persoana activa; -se accepta fumatoare cu conditia sa nu se fumeze in timpul orelor de lucru; -se cauta o persoana atenta, discreta, calma, echilibrata, placuta, curata. Beneficii: -transportul de la domiciliu la locul de munca este asigurat de catre angajator si se face cu masina familiei; -se asigura hrana pe intreaga perioada de sedere la familie; -salariul este unul motivator; -angajarea se face cu carte de munca pe o perioada de 3-6 ani; -cazarea este in casa familiei fie singura in camera fie cu o alta doamna.