Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam foarte urgent, o singura persoana, pentru menaj la o familie in Italia-zona Sicilia, care sa fie acolo Luni-Marti cel tarziu (28.11-29.11.2011) - salarizare 600 euro net/luna, posibilitate de marire - contract, la inceput pe 6 luni, cu posibilitate de prelungire - cazare si masa gratuit, in casa la familie - asigurari platite de familie - plecare si ajungere in Italia 28.11.2011 (Luni) Costuri program si procedura: ANSA JOBS: - taxa de interviu 100 lei, se achita la sediul nostru din Targu Mures, dupa discutia directa cu partea italiana. - cost plasare 100 euro, se achita la sediul nostru din Targu Mures, numai dupa discutia directa cu partea italiana si numai daca candidata accepta oferta facuta de catre angajator.Daca nu, atunci nu se achita costul de 100 euro. Pentru toate taxele platite catre ANSA JOBS, candidata semneaza contract de mediere, primeste chitanta si factura, primeste toate datele de contact cu angajatorul. AGENTIE ITALIA: - comision 300 euro, in doua transe, astfel: - 150 euro cand se ajunge in Italia, pe loc. - 150 euro din primul salariu, dupa prima luna de lucru. Candidata este asteptata la aeroport/autogara, semneaza contract cu partea italiana. Este apoi plasata la familie unde este asteptata. Candidata are dreptul, prin contract, la 3 plasamente pe parcursul celor 6 luni, in caz de neacomodare la familie,pe loc de acolo, fara achitarea altor taxe suplimentare.

Cerinte

- 1 singura persoana - varsta intre 35-45 ani - disponibilitate de ajungere in Italia Luni-28.11.2011 - apta de munca medical Va rugam aplicati numai daca sunteti disponibila de plecare foarte urgent, incepand cu data de 28.11.2011, data de ajungere in Italia, conform cerintelor angajatorului.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala