Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam de urgenta o doamna prezentabila, cu varsta intre 35-45 ani, vorbitoare de limba italiana la nivel conversational pt menaj in casa la patronul farmaciei (este un domn doctor)si pt ajutor in famacie. Salarizare: 850 Euro Cazarea si masa sunt asigurate, Contractul e pe o perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire Comisioane: Taxa interviu 100 lei(se achita dupa discutia telefonica cu partea Italiana) Cost mediere: 125 euro(se achita la semnarea contractului de mediere) Comisionul agentiei partenere: 300 euro(se achita in momentul in care persoana selectata ajunge in Italia, la semnarea contractului cu partea Italiana). Nu se achita nici un comision decat dupa discutia telefonica cu partea Italiana Pt detalii contactati-ne pe mail sau telefonic PLECARE URGENTA!!!!

Cerinte

Selectam de urgenta o doamna prezentabila, cu varsta intre 35-45 ani, vorbitoare de limba italiana la nivel conversational pt menaj in casa la patronul farmaciei (este un domn doctor)si pt ajutor in famacie. Salarizare: 850 Euro Cazarea si masa sunt asigurate, Contractul e pe o perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire Comisioane: Taxa interviu 100 lei(se achita dupa discutia telefonica cu partea Italiana) Cost mediere: 125 euro(se achita la semnarea contractului de mediere) Comisionul agentiei partenere: 300 euro(se achita in momentul in care persoana selectata ajunge in Italia, la semnarea contractului cu partea Italiana). Nu se achita nici un comision decat dupa discutia telefonica cu partea Italiana PLECARE URGENTA!!!!